Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo vlastně je admin tohoto webu?

25. 11. 2006

Jmenuju se Iveta, ale mám ráda, když mi ostatní říkají Ivčo, Ivet nebo Ívo:o)) V září jsem oslavila 16. narozeniny a mám také senzační sestru jménem Martina. Momentálně studuji gymnázium v Praze……..a jak jsem se vůbec stala fanynkou samotného Sámera?? Nejspíš stejně jako většina jeho příznivců už tehdy, kdy začínal v pěvecké soutěži ,,Česko hledá SuperStar‘‘. Od té doby je stále můj veliký oblíbenec. Chodila jsem (i chodím) na ostatní fóra týkající se jeho osoby a na nejmenovaných stránkách jsem také ‘‘potkala‘‘ jednoho človíčka, kterého jsem doposud neznala. Seznámily jsme se kvůli Samirovi. Je to Daniela z Mostu – skvělá kámoška, dodnes si spolu píšeme…..Jen díky Sámerovi jsem našla další kamarádku a navíc má taky tak ráda Sámera. Mám ale spoustu dalších přátel (jistě stejně jako vy), musím jmenovat mojí nejlepší kamarádku Petru, kterou znám již od první třídy…….

  Co bych tak ještě na sebe prozradila?

Tak např. miluju muziku – odmalička se věnuji zpívaní (chodila jsem 9 let do sboru), hraji na klavír a mezi mé největší vášně patří také tanec. Jsem lektorkou Aerobiku a tancuji úžasný tanec ‚,Funky‘‘. V červnu 2006 jsem absolvovala stejně jako Sámer Issa SuperStar, ale bohužel se mi nepoštěstilo a nepostoupila jsem (o tom více v příspěvku - ,,Já v SuperStar‘‘). V budoucnu bych jistě chtěla prorazit s hudbou, kdyby se mi to však nepovedlo, lákalo by mě povolání paní profesorky.

  A co říci na závěr?

Děkuji, že jste vůbec navštívili tento web….Sámerovi děkuji za to, že se stále v našim showbusinessu drží (protože jak každý jistě ví, není to žádná legrace)!….právě on byl pro mě velikou inspirací, aby vznikly tyto stránky. Doufám, že se vám všem budou líbit – prosím využijte všechny sekce, které jsou k dispozici – jsou tu pro vás!!

                          Vaše Ivča

 

 

Poznámka: Pokud budete mít jakýkoliv názor, dotaz, prostě cokoliv, připraveny jsou komentáře, fórum, návštěvní kniha, rubrika ,,Na přání‘‘ i e-mail, na kterém vám ráda odpovím:-) 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(saša, 11. 3. 2010 14:18)

to si napsala ty ??? moc te pozdravuji tato stránka je suprová.jupííí

ahoj

(Ivča-admin, 2. 11. 2008 19:47)

Ahojky, moc děkuju za pochvalu..a bohužel máš pravdu, opravdu se moc o tyto stránky nestarám, protože prostě nemám čas a dost přístupných informací:( Když byste chtěli, můžete i vy vkládat do komentářů k příslušným tématům např. kdy, kde bude Sámer vystupovat a podobně. Moc se všem omlouvám.

ahoj

(jana, 27. 10. 2008 8:49)

Ahoj,máš hezký blok,ale už se o něj moc nestaráš,co?????

díky, Ivčo

(Ivča - admin, 14. 1. 2007 12:07)

Ahojky Ivčo ze seriálků, i já děkuju, že jsi navštívila tyto stránky.....ty tvoje jsou taky úžo:o))Neboj, určo se zase zastavim....:))), tak se měj hezky a zase někdy papa

čauky

(ivca-serialky ´D, 13. 1. 2007 21:52)

Především díkes, žes navštívila moje stránečky o Lostu, Smallville a Charmed. Máš to tu hezký...Sámer nějak nemiluju, ale taky se mi neprotivý, prostě celkem fajn kluk z SS. Tak ahojky a stav se někdy zas ;-)

dííííkkkk

(Ivča, 13. 1. 2007 15:47)

Jééžiiiš, děkuju moc!!Tak už jsi to tu navštívila, ju? Tak moc díky

Pro Ivču

(Lucka, 13. 1. 2007 15:41)

Máš to tu opravdu super.I když Sámerovi jsem nefandila,ale jinak krááásný stránky

díky

(Ivča, 26. 11. 2006 10:39)

Díky moc, že se vám tady líbí:-))

Od nás

(Double Exots, 25. 11. 2006 22:31)

Krásný profi stránky!