Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sámerovi unesli synovce!

22. 6. 2007

Obrazekpátek 22.6.2007 

Sámer zažíval opravdu chvíle hrůzy. Ztratil se totiž jeho synovec Marek Zavoral, který je synem Marwana Issy. Jeho matka, která si ho ''vypůjčila'' ve středu odpoledne však tříleté dítě nevrátila. Dodneška byl malý chlapeček nezvěstný. Okolo 18.00 hodiny se naštěstí objevil zpátky doma. Je v pořádku a Sámer má obrovskou radost.

                                              Obrazek

Jak se našel bohužel zatím nevím,ale hned jak se to dozvím, hnedky vám to sem hodím. Já jsem se zrovna taky chystala pomoc při hledání...chtěla jsem také uveřejnit fotku malého Marečka, avšak už se naštěstí našel, to je opravdu nejdůležitější!!

Zde je článek, ve kterém Sámer prosil o pomoc:

"Vyzvedla si ho jeho biologická matka Marie Zavoralová a od té doby jsou oba nezvěstní," vylíčil Sámer Issa vyděšeně. "Už jsme byli na kriminálním oddělení děčínské policie a teď po nich kriminálka pátrá," dodal s tím, že matce za únos hrozí až dva roky vězení.

Vztahy mezi matkou dítěte a malým Marečkem jsou totiž atypické. "Marie se dítěte ihned po narození vzdala, byla tehdy velice mladá. Soud proto Marka svěřil do péče mého bráchy a zároveň mých rodičů," vysvětlil zpěvák s tím, že situace se o to víc zkomplikovala, když po porodu Marie natrvalo odcestovala do ciziny.

"Tento týden se vrátila do Čech a chtěla Marka vidět. My jsme neměli důvod jí v setkání bránit. Zeptala se, jestli si ho může na chvíli půjčit, a od té doby jsou ona i Mareček pryč," řekl Sámer zlomeně.

Jediné, co v těchto dnech Sámerovi zbývá, je informovat o spáchání trestného činu co nejdříve média a poprosit je o spolupráci. "Byl bych moc rád, kdyby všichni zveřejnili Marečkovu fotku. Aby nám lidé pomohli hledat. Dřív, než ho jeho matka odvleče do ciziny," zdůraznil.

I tato verze je ve hře. Podle Sámera má Marie Zavoralová svého syna napsaného v pase, takže by to pro ni prý neměl být problém.

zdroj:volny.cz

                       NOVÉ: JAK SE MALÝ MAREČEK NAŠEL??

"Rodiče ho objevili v Německu, kam Marečka ve středu bez dovolení odvezla jeho biologická matka. Neobešlo se to bez problémů, ale když vyhrožovali trestním oznámením za únos, dostali ho zpátky," řekl Blesku Sámer, jehož rodičům svěřil malého Marka do opatrovnictví soud.

zdroj: deník Blesk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

monika

(monika, 20. 1. 2009 11:32)

ten maly je tvuj syn nebo něco tvého

marketa

(marketa, 20. 1. 2009 11:30)

jsi važně dobri nejvice se mi libi pisen až zastavime čas je to važně dobre.doufam ze saze něco brzo složiš.je to pecka diky......

Jarmila

(mištka, 7. 7. 2008 20:56)

No tak to je SUPER ten málí je totiž boreček!!!:D:D:DD:D::D:D:D:D::D

Ještě, že to takhle dopadlo...

(Ivča-admin, 22. 6. 2007 22:45)

Když jsem se dozvěděla, co se stalo, nejdříve jsem si myslela, že je to opět nějaký ''celebrický drb'', který zase někdo vypustil z pusy. Ale zanedlouho jsem zjistila, že se rozhodně nejedná o žádný vtip. Byla jsem z toho trochu v šoku, jak se někdo může takto zachovat...paní Issové, které je kluk svěřen do péče, prý přišla zpráva, že už Marka nikdy neuvidí....přijde mi to hrozné...ale nyní mám radost, že to nakonec dobře dopadlo...
Co si myslíte vy??????????